Home > Over de faculteit > Wetenschappelijke afdelingen

Wetenschappelijke afdelingen

Athena Instituut

Afdelingshoofd: Prof.dr. Joske Bunders-Aelen
Secretariaat: Saira Mamadeus (do + vr) en Michèle Verschoor
Telefoon: +31 (0)20 59 87031
E-mail: secretariaat.athena.falw@vu.nl
Website

Aardwetenschappen

Afdelingshoofd: Prof.dr. Wim van Westrenen
Secretariaat: Fenny Bosse en Barbara Simon
Telefoon: +31 (0)20 59 87310 / +31 (0)20 59 87303
E-mail: f.bosse@vu.nl / barbara.simon@vu.nl
Website

Ecologische wetenschappen

Afdelingshoofd Dierecologie: Prof.dr. Jacintha Ellers
Afdelingshoofd Systeemecologie: Prof.dr. Rien Aerts
Secretariaat: Jozien Vedder (di + do)
Telefoon: +31 (0)20 59 87004
E-mail: ecologie.secretariaat.falw@vu.nl
Website

Environment and Health

Afdelingshoofd: Prof.dr. Jacob de Boer
Secretariaat: Corry Zoll
Telefoon: +31 (0)20 59 83233
E-mail: corry.zoll@vu.nl
Website

Gezondheidswetenschappen

Afdelingshoofd: Prof.dr. Maurits van Tulder
Secretariaat: Heleen Heijstee, Karin Uyldert en Jozien Vedder (ma + vr)
Telefoon: +31 (0)20 59 86985 / +31 (0)20 59 87005 / +31 (0)20 59 84344
E-mail: heleen.heijstee@vu.nl / karin.uyldert@vu.nl / j.g.vedder@vu.nl
Website

Instituut voor Milieuvraagstukken

Afdelingshoofd: Prof. dr. Jeroen Aerts
Secretariaat: Marjolijn Staarink en Corry Zoll
Telefoon: +31 (0)20 59 89555
E-mail: info.ivm@vu.nl
Website

Moleculaire Celbiologie

Afdelingshoofd: Prof.dr. Holger Lill
Secretariaat: Jacqueline Cransberg en Jeannet Wijker
Telefoon: +31 (0)20 59 87241 / +31 (0)20 59 88330
E-mail: secretariaat.mcb.falw@vu.nl
Website

Neurowetenschappen (CNCR)

Afdelingshoofd: Prof.dr. Guus Smit
Secretariaat: Brigitte Borgman
Telefoon: + 31 (0)20 59 87116
E-mail: brigitte.borgman@vu.nl
Website
© Copyright Vrije Universiteit Amsterdam

spamfuik@vu.nl